Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Lineage 2
Klub otwarty
by grzelo555


Założony: 2010-07-16 22:48:09
Ostatnia aktywność: 2017-06-27 14:33:27
Postów na forum: 38
58 członków
Oglądany: 6774x

Serwery

grzelo555
grzelo555 - Superbojownik · przed dinozaurami
Obecnie gram na nowym Cerberusie. Jakby ktoś chciał to pm Grzeslaw albo CheapDorf ;)
Singami
Singami - bojownik · przed dinozaurami
Ja grałem i chyba będę grać dalej na RaidFight, genialny, stale się rozwijający serwer, mający chyba najwięcej do zaoferowania z obecnych serwerów Gracia Epilog. Strona: www.raidfight.eu
grzelo555
grzelo555 - Superbojownik · przed dinozaurami
RF działa na tych samych plikach co Cerberus ;P ekipa też ta sama
lotthar
lotthar - Superbojownik · przed dinozaurami
A ja gram na Gravelandzie
Singami
Singami - bojownik · przed dinozaurami
Uuu, nawet się nie przyznawaj :P GraveLand to chyba największe bagno wśród serwerów L2.
Grzesiu, skoro Cerberus to "nowe" RF, to czemu go nie utworzyli w ramach RFa?
grzelo555
grzelo555 - Superbojownik · przed dinozaurami
nie rozumiesz nie nie chodzi o to, że Cerberus działa na tych samych plikach więcej tutaj - http://www.l2dcproject.com/

nie tylko Cer i RF mają te pliki ;)
Singami
Singami - bojownik · przed dinozaurami
Ale chyba poprawianie tych plików to już zabawa dla osób zajmujących sie serwerem, nie? A na RF cały czas są jakieś mniejsze albo większe updaty, uwijają się jak mrówki.
grzelo555
grzelo555 - Superbojownik · przed dinozaurami
a to już customizują je tylko, a tak to cały projekt się poprawia, bo wszystkie te serwery tworzą wspólny projekt i to co jest na jednym będzie i na drugim ;) oczywiście chodzi o dążenie do retaila ;)
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
deDraco - bojownik · przed dinozaurami
Dybry. Łoj tak widzę że chyba większość tutaj to prv. Ale nic to ---> ja 4 latka oficjalny serwer Teon.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Byakuya_ - Superbojownik · przed dinozaurami
RPG-Club jest całkiem fajny. Pykam od czasu do czasu na 5x

Jest tu może ktoś kto grał kiedyś na polskim Red Dragonie?
Singami
Singami - bojownik · przed dinozaurami
Offy są gorsze od prywatów. Po pierwsze, NCsoft ma nas głęboko w dupie i jesteśmy o jeden dodatek do tyłu, po drugie support jest słabiutki, są boty i co najgorsze nie ma wipe, te serwery są takie stare, że zrobienie porządnego lvl'a jest katorgą.
Rohnar
Rohnar - Superbojownik | GG: 5898022 · przed dinozaurami
To ja może bym się przywitał ^^. Cześć.
Server L2TnS To moja obecna lokalizacja i taką pozostanie na dość długo ^^
3 Podservery
Aria x1 Retail Like
Lionna x10 Play (Dopuszczona donacja w miarę nieinwazyjna)
Ceriel x100 PvP +Donacja (Nie przeszkadza za bardzo)

Server stoi na Freya i jest w miarę często dopieszczany i update owany.

Osobiście zapraszam na Aria, jeżeli ktoś ma ochotę się na prawdę pomęczyć dla efektów ^^.

Pzdr Rohnar.
Singami
Singami - bojownik · przed dinozaurami
@up
Mocny, 17 graczy online Nie żebym nie lubił jak jest mało graczy, ale 17 to jednak lekka przesada.
Ogólnie szukam jakiegoś low-rata na którym mógłbym sobie spokojnie pograć - niezły online i sprawdzona obsługa.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Suspended - Superbojownik | GG: 1279784 · przed dinozaurami
L2 Asylum
mój serwer i kilku znajomych
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2011-03-22 17:39:54
coolleer
coolleer - Superbojownik · przed dinozaurami
Witajcie klubowicze!
Odświeżył bym wątek - otóż z kumplami szukamy w chwili obecnej jakiegoś serwera do gry i ew klanu

wymagania serwera:
Kronika: Interlude/Hellbound/Graciae Ep/Final /Freya/H5
Rate: 1x-10x
Online 1k+
Preferowany nowo otwarty
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2011-09-19 11:14:50
siemasz123
siemasz123 - Superbojownik · przed dinozaurami
http://l2party.eu/ --> l2off interlude 8x --> retail like
Oficjalny start servera 15.06.2012 - Lineage 2 Party.
Zapraszam Serdecznie
Scovron
Scovron - Superbojownik | GG: się zakurzył · przed dinozaurami
Witam,
a jak znajdujecie l2 free 2 play? Teraz po GoD całkiem ciekawie to wygląda. Ja akurat siedzę sobie na serwie Naya.
grzelo555
grzelo555 - Superbojownik · przed dinozaurami
off się skiepścił, GoD to moim zdaniem przesada, fajne jest tylko to, że zawsze jest z kim grać, niefajne jednak jest to, że za nic nie zrobisz 'kariery' na serwerze...

privy wiecznie żywe ;)
Scovron
Scovron - Superbojownik | GG: się zakurzył · przed dinozaurami
W8 what? jakiej kariery? postać robisz z prędkością co najmniej x5 sprzęt do 85 masz z paczek po 85 dostajesz ot tak imortala i się bawisz do tego masz system mentoringu i stały bufek. Generalnie nie ma właśnie takiego ciśnienia i bólu pałki że jak ktoś gra od lat to nie masz szans gościa dogonić. Fakt jeżeli jesteś CL to ciężko Ci będzie zbudować klan który zgarnie zamek. Ale jeżeli jesteś klanowiczem to nie widzę problemu żeby wymiatać. Ja na privach orałem od koło 6-7 lat (jak tylko jakieś były to wbijałem np.l2er/nw/l2ex/abbys/dementia itd), ale teraz jak pogrywam sobie na off nie zamieniłbym tego na inny.

Serdecznie polecam

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.